شرف الشمس چیست ؟

اکثر مردم فکر میکنند شرف الشمس نام سنگ خاصی هست به رنگ زرد اما باید به شما بگویم شرف الشمس در واقع اسم یک دعا هست که در یک جدول هفت در هفت نوشته میشود این دعا را میتوان بر روی طلای خالص ( شمش ) عقیق زرد ( اصل ) نوشت .

زمان نوشتن شرف الشمس کی هست ؟

باز هم در باور مردم این اشتباه رایج وجود دارد که شرف الشمس در روز نوزده فروردین باید نوشته شود در صورتی که حکم نوشتن شرف الشمس مربوط به قوص نوزده برج حمل هست کخ در سال های کبیسه یک روز عقب و جلو میشود .

شرف الشمس را در چه ساعتی باید نوشت ؟

برای نوشتن شرف الشمس ۲۳ ساعت و ۷۵ دقیقه و ۳ ثانیه وقت هست که از لحظه ورود زمین به قوص نوزدهم شروع میشود و تا پایان قوص ادامه دارد

آیا شرف الشمس بر روی عقیق های چینی که در بازار میفروشند تاثیر دارد ؟

خیر . دقیقا مثل این میماند که شما بیمار باشید و برای درمان به جای قرص به شما اسمارتیز بدهند

نگین اصل شرف الشمس را چطور بشناسیم ؟

شناختن نگین ها یک علم است که به سادگی قابل آموزش نست و حتی افراد خبره ممکن است اشتباه کنند ولی بهترین راه برای اعتماد این است که از مغازه ای خرید کنید که جواز کسب داشته باشد و حتما روی فاکتور سربرگدار مغازه اش برایتان قید کند که سنگ اصل بوده و از کدام کشور است . مثلا ( عقیق اصل یمنی ) دقت کنید که در صورت خلاف واقع شما میتوانید با شکایت به تعزیرات حکومتی فرد متخلف رو تا ۳ برابر ارزش سنگ جریمه کنید برای پیدا کردن آدرس این سازمان کافیست با شماره تلفن ۱۲۴ تماس حاصل نمایید .